Müşteriye Hizmet ve Şikayet

AND Analiz Laboratuvarı olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamında hazırlanan raporlarda Karar Kuralı ve Uygunluk Beyanı uygulamasına ilişkin bilgilendirme talimatı aşağıdaki gibidir. AND Analiz Laboratuvarı bu talimatta yer alan hükümlere göre hareket etmektedir. Bu talimat dahilinde bir talebiniz olması halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karar Kuralı ve Uygunluk Beyanı

 

Öneri / Talep / Şikayet Formu

AND Analiz olarak akreditasyon kapsamında sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz adına; sürdürdüğümüz iyileştirme çalışmalarımız öneri ve talepleriniz ile güç kazanmaktadır. Sizlerden gelen şikayetler yine bu kapsamda değerlendirilerek tarafsızlık, gizlilik ve sürecin her adımında müşteri odaklı yaklaşım içerisinde yönetilmektedir.

Öneri, talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki formu doldurarak ve/veya 0216 470 12 12 telefon hattımızdan sözlü olarak iletebilirsiniz. Öneri, talep ve şikayetleriniz sözlü ve/veya yazılı olarak bize ulaştığında Kalite Yönetim Sistemimizde toplanmakta, konunun içeriğine göre ilgili birimlerimize iletilmekte, Kalite, Laboratuvar ve Üst Yönetim tarafından değerlendirilip analiz edilmekte ve 10 iş günü içerisinde sizlere geri bildirimi yapılmaktadır.

 

[[[["field20","contains","\u015eikayet"]],[["show_fields","field22"]],"and"]]
1 Step 1
Gizlilik
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right